Osobní stránka autorizovaného partnera MND

MND je jistota správné volby dodavatele energií

MND - Default profile image

Markéta Mazancová 2

Autorizovaný partner

Dobrý den, vítám vás na mé profilové stránce. Pod hlavičkou firmy MND pracuji již několik let. Zde na mé stránce najdete hlavní informace o službách které poskytuje společnost MND a mé kontaktní informace. Těším se na spolupráci

Markéta Mazancová 2

Šetřete na energiích dlouhodobě s MND

Jak zaslat vyúčtování elektřiny a plynu

Pomůžeme vám s vyplněním dokumentů, i s jejich podpisem. Celý proces probíhá ve vašem počítači nebo telefonu. Žádné papíry ani chození na pobočky

Po stisknutí tlačítka se vám otevře vybraná aplikace ve vašem telefonu nebo na počítači. Vyfoťte a přiložte vyúčtování elektřiny / plynu a odešlete.

Proč zvolit MND?

K dlouhodobé úspoře nabízíme i další benefity

DLOUHODOBĚ VÝHODNĚ

Ceny hlídáme za Vás tak, aby Vám zůstaly výhodné dlouhodobě. Plyn z první ruky získáváte přímo od těžaře bez zbytečných prostředníků, automaticky s 6% slevou jako prémií za věrnost. Pro zájemce o zajištění pevné ceny máme Ceník 2022 nebo eLéto23.

BEZ ZÁVAZKŮ

Se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv s tříměsíční lhůtou vypovědět. Podpisem smlouvy u nás neriskujete, jsme signatáři Deklarace 2.0.

JEDNODUŠE

S jednoduchými a srozumitelnými dokumenty, bez fíglů, skrytých sankcí a zbytečného papírování. Dokumenty u nás můžete podepsat z pohodlí domova jednoduše přes mobilní telefon.

DOSTUPNĚ

K dispozici je vám každý den od 8:00 do 20:00 bezplatná zákaznická linka 800 400 500 a nonstop online zákaznický portál Moje MND.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií.

Certifikát autorizovaného partnera MND

Markéta Mazancová 2

Děkuji vám za návštěvu mé webové stránky. Pokud najdete nefunkční odkaz, nebo jakýkoliv jiný problém, kontaktujte. Děkuji a těším se na setkání a spolupráci.

Tento web používá soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.