Osobní stránka zástupce MND

MND je jistota správné volby dodavatele energií

Radek Konkol - MND

Radek Konkol

Zástupce společnosti MND

Dobrý den, vítám vás na mé profilové stránce. Pod hlavičkou firmy MND pracuji již několik let. Zde na mé stránce najdete hlavní informace o službách které poskytuje společnost MND a mé kontaktní informace. Těším se na spolupráci

Radek Konkol

Šetřete na energiích dlouhodobě s MND

Proč zvolit MND?

K dlouhodobé úspoře nabízíme i další benefity

DLOUHODOBĚ VÝHODNĚ

Ceny hlídáme za Vás tak, aby Vám zůstaly výhodné dlouhodobě. Plyn z první ruky získáváte přímo od těžaře bez zbytečných prostředníků, automaticky s 6% slevou jako prémií za věrnost. Pro zájemce o zajištění pevné ceny máme Ceník 2022 nebo eLéto23.

BEZ ZÁVAZKŮ

Se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv s tříměsíční lhůtou vypovědět. Podpisem smlouvy u nás neriskujete, jsme signatáři Deklarace 2.0.

JEDNODUŠE

S jednoduchými a srozumitelnými dokumenty, bez fíglů, skrytých sankcí a zbytečného papírování. Dokumenty u nás můžete podepsat z pohodlí domova jednoduše přes mobilní telefon.

DOSTUPNĚ

K dispozici je vám každý den od 8:00 do 20:00 bezplatná zákaznická linka 800 400 500 a nonstop online zákaznický portál Moje MND.

Díky tomu jsme již čtvrtým rokem nejpreferovanějším novým dodavatelem energií.

jak usetrite s mnd

Radek Konkol

Děkuji vám za návštěvu mé webové stránky. Pokud najdete nefunkční odkaz, nebo jakýkoliv jiný problém, kontaktujte. Děkuji a těším se na setkání a spolupráci.